Szkoła Zdrowia Publicznego

dla których warto studiować w Szkole Zdrowia Publicznego

Od pierwszych dni na korytarzach naszej Szkoły mamy okazję poznawać świat medyczny z praktycznej strony. Pod okiem specjalistów poznajemy specyfikę naszego przyszłego zawodu i podnosimy swoje kompetencje. Razem tworzymy zgrany zespół i jeden organizm w dążeniu do poznawania tajników zawodu. Nasze osiągnięcia pozwalają odczuwać nam ogromną satysfakcję z pracy na rzecz przyszłych pacjentów.

Kacper Zadrożny – student SZP

W Szkole Zdrowia Publicznego stawiamy na kształcenie praktyczne w warunkach symulowanych i w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Każdego dnia napotykamy na wyzwania zawodowe i uczymy naszych studentów podejmowania działań na ich miarę. Dostosowujemy również programy kształcenia do zmieniającego się rynku pracy, tak aby nasi studenci opuszczali mury uczelnia z właściwymi kwalifikacjami.

dr n. med. Olga Bielan – wicedyrektor ds. studenckich i kształcenia

Stojąc przed kolejnym etapem mojego życia, jakim było podjęcie pracy, czułem się pewnie. Czas spędzony na naszej uczelni pozwolił mi w pełni zrozumieć istotę profesji i dał świadectwo dobrego przygotowania. Podjęcie pracy wbrew pozorom nie stało się końcem moich studenckich przygód, a dalszą drogą rozwoju, przez którą idę wspólnie ze wspaniałymi ludźmi, których tutaj poznałem. Ty również możesz to osiągnąć!

Paweł Burdynewicz – absolwent szkoły