Wydział Bioinżynierii Zwierząt

dla których warto studiować
na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt

Jeśli kochasz zwierzęta, pasjonuje Cię praca z nimi, to nasz wydział jest idealny dla Ciebie. Studiując u nas, zdobędziesz wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci w przyszłości realizować się zawodowo. Studiowanie w wyjątkowym miejscu, jakim jest Kortowo, da Ci szansę na nawiązanie wielu przyjaźni oraz rozwijaniu swoich zainteresowań naukowych w pięknym otoczeniu.

Aleksandra Jaworowska – Studentka WBZ

Doświadczona kadra naukowa przekaże Ci tajniki wiedzy z hodowli, żywienia i pielęgnacji zwierząt gospodarskich i ryb. Nauczy jak produkować żywność wysokiej jakości oraz zapozna z metodami rehabilitacji, terapii ludzi z udziałem zwierząt. Bardzo dbamy o jakość i wszechstronne wykształcenie naszych studentów, zapewniając im konkurencyjność na rynku pracy.

prof. dr hab. inż. Urszula Czarnik – Dziekan WBZ

Cieszę się, że jestem absolwentką Wydziału Bioinżynierii Zwierząt, ponieważ studiowanie wybranego kierunku otworzyło przede mną nowe perspektywy rozwoju. Okres studiów oceniam jako najpiękniejszy w moim życiu. Czas spędzony tutaj zaowocował licznymi znajomościami, poznałam prawdziwe życie studenckie, a odpowiednie przygotowanie pozwoliło mi podjąć ciekawą pracę. Polecam mój wydział, bo tu są ludzie z pasją, praktyką i doświadczeniem.

Agata Jastrzębska – absolwentka wydziału, behawiorystka zwierząt