Wydział Geoinżynierii

dla których warto studiować
na Wydziale Geoinżynierii

Dzięki dostępowi do specjalistycznej aparatury oraz opieki doświadczonej kadry dydaktycznej, możemy bez przeszkód przygotować się na wyzwania, które czekają nas w życiu zawodowym. Studia to dla inżyniera pierwszy poważny krok w dorosłość. W trakcie nauki tutaj poznajemy wielu życzliwych i interesujących ludzi, z którymi wspólnie wkraczamy na ścieżkę dalszego rozwoju.

Urszula Wronko – studentka WG

Oferujemy nowoczesne laboratoria badawczo-dydaktyczne wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Dostosowujemy ofertę kształcenia do zapotrzebowania i zmian zachodzących na rynku pracy inżyniera. Nasi absolwenci odnoszą sukcesy zawodowe w kraju i za granicą. Sukcesy naszych absolwentów motywują naszą kadrę do dalszego rozwoju i przekazywania młodzieży swojego doświadczenia.

dr inż. Jacek Zabielski – prodziekan ds. rozwoju

Uważam, że przez bardzo intensywny rozwój technologii i przemysłu studia techniczne to wciąż przyszłościowe kierunki, które otwierają furtkę do wielu ścieżek kariery. Dzięki wspólnej pracy ze wspaniałą kadrą dydaktyczną mogę być spokojna, że poradzę sobie w życiu zawodowym z każdym napotkanym problem i skomplikowanym projektem. Zachęcam Was z pełnym przekonaniem, żebyście również dołączyli do grona absolwentów naszego wydziału.

Beata Pylińska – absolwentka wydziału