Wydział Humanistyczny

dla których warto studiować na Wydziale Humanistycznym

Człowiek to niesamowita istota. Na przestrzeni tysięcy lat udało się jemu stworzyć fascynujące cywilizacje i dzieła będące jej owocami. Studiując, z każdym miesiącem poznajemy i rozumiemy je coraz lepiej, wykorzystując w dalszym rozwoju. Jesteśmy aktywną społecznością, która realizuje swoje pasje w wielu dziedzinach w najlepszym do tego miejscu, jakim jest Wydział Humanistyczny.

Arkadiusz Dziubak – student logopedii

Rozwój jest najważniejszy w życiu każdego człowieka. Studia na wydziale, to furtka do świata nauki. Studiując u nas, masz możliwość poznawania osób mających szeroką wiedzę, która sprawi, że możesz stać się takim jak oni. Nasi wykładowcy nie tylko uczą, ale również zarażają studentów swoją pasją i miłością do nauki.

dr Renata Rozbicka – prodziekan ds. studenckich i promocji

Dzięki studiom zmieniłem swoją młodzieńczą pasję w dającą mnóstwo satysfakcji pracę. To na uczelni poszerzyłem swoje horyzonty i zdobyłem wiedzę, którą codziennie wykorzystuję, kierując redakcyjnym zespołem. Często z uśmiechem powracam do tamtego okresu – znajomych z roku, wykładowców, którzy byli mi mentorami i szalonej, twórczej atmosfery. Może to wydział również dla Ciebie?

Michał Bartoszewicz – wydawca MADE IN Warmia&Mazury, absolwent