Wydział Medycyny Weterynaryjnej

dla których warto studiować
na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej

Weterynaria, wiedza, wspólnota, a tę wspólnotę łączą zwierzęta. Kochamy je. To one nas tutaj przyprowadziły. Są z nami na dobre i na złe, w zdrowiu i również w chorobie. I na to głównie się tutaj przygotowujemy. Studia to jednak nie tylko nauka. Angażujemy się w liczne akcje społeczne, kulturalne i sportowe, a nasze miasteczko akademickie pozwala nam się zrelaksować.

Miłosz Pawlak – student weterynarii

Łączymy tradycję z nowoczesnością. Stawiamy na ciągły rozwój. Nauczanie odbywa się u nas na najwyższym poziomie, a absolwenci opuszczają mury uczelni z odpowiednim przygotowaniem do zawodu. Długa historia wydziału sprawia, że jest on rozpoznawalny przez wszystkich lekarzy weterynarii w kraju, a studenci są cenieni na rynku pracy.

prof. dr hab. Przemysław Sobiech – prodziekan ds. studiów

Satysfakcja. To uczucie będzie towarzyszyło Wam, gdy ukończycie nasz wydział i dołączycie do grona najlepszych specjalistów w kraju. Po kilku latach wspólnej nauki i zdobywaniu umiejętności praktycznych opuścisz mury uczelni bogatszy o wspaniałe przyjaźnie, z bagażem cudownych wspomnień. Przekonaj się sam!

lek. wet. Małgorzata Politańska – poliklinika weterynaryjna, absolwentka wydziału