Wydział Nauk Ekonomicznych

dla których warto studiować na Wydziale Nauk Ekonomicznych

Mogłoby się wydawać, że kierunki związane z ekonomią opierają się tylko na nauce teorii, wszelkich prawach oraz dokonywaniu niezliczonej ilości obliczeń i analiz. Nic bardziej mylnego! Poza studiowaniem znajdujemy czas na nasze zainteresowania oraz dodatkowe aktywności, które rozwijają nas na wielu płaszczyznach. To właśnie one sprawiają, że studia stają się bardzo ważnym okresem w naszym życiu.

Julia Ciećko – studentka zarządzania i inżynierii produkcji

Jako kadra naukowa jesteśmy od tego, by wskazywać kierunek każdemu z naszych studentów. Wielu z nas jest praktykami w zawodzie, dlatego staramy się przekazywać wiedzę nie tylko książkową, ale również życiową i praktyczną, tak, by naszym absolwentom łatwiej było wdrożyć się w życie zawodowe. Pomagamy im i wspieramy we wszystkim, co robią.

dr hab. inż. Mariola Grzybowska-Brzezińska, prof. UWM – dziekan wydziału

Dzięki nauce tutaj wiem, w jaki sposób nabyte umiejętności i kompetencje wykorzystać w praktyce i dalej się rozwijać. Okres studiowania to idealny czas, by zawierać nowe znajomości, zarówno zawodowe, jak i życiowe. Wielu ludzi, których tu poznałem, zostało ze mną do tej pory. Nie zastanawiaj się, tylko dołącz do Zielonej Armii WNE!

Wojciech Żak – BRBK Barbara Kułakow i Wspólnicy, absolwent WNE