Wydział Nauk Technicznych

dla których warto studiować na Wydziale Nauk Technicznych

Od zawsze interesowało Cię: jak to jest zrobione, jak działa? Chcesz ugruntować swoją wiedzę, a może masz pomysł na nowe urządzenie, które jeszcze nie istnieje? Dokonaj tego razem z nami, społecznością, która interesuje się szeroko pojętą techniką oraz nowoczesną technologią. Często współpracujemy przy wspólnych projektach, razem z kadrą naukową, która dba o to, by nasze umiejętności z dnia na dzień stawały się coraz lepsze.

Bartosz Skonieczny – student WNT

Na WNT dodamy Ci skrzydeł. Na licznych zajęciach praktycznych i wykładach z ekspertami. Mamy wykwalifikowaną kadrę, która posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie i może poszczycić się licznymi osiągnięciami. Jako jedni z nielicznych oferujemy studia dualne, które pozwalają na połączenie kształcenia na uczelni i u pracodawcy, co w konsekwencji przekłada się na lepszy start po ukończeniu studiów.

dr inż. Konrad Nowak – prodziekan ds. kształcenia

Podczas studiowania tutaj zdobyłam umiejętności techniczne, które pozwoliły mi wejść z sukcesem na ścieżkę zawodową. Wracając myślami do okresu studiów przychodzi mi do głowy wiele wspomnień. Spędzenie wolnego czasu w Kortowie z przyjaciółmi, których tu poznałam, zajęciami oraz innymi aktywnościami, które ukształtowały mnie jako inżyniera. Dołącz do nas i również zostań inżynierem!

Karolina Łabanowska – absolwentka wydziału